00:35 11.12.2021
Співпраця з НУ "Львівська політехніка"
Запрошуємо випускників 9-х класів усіх шкіл Жовтанецької сільської ради продовжити здобувати загальну середню освіти у нашому навчальному закладі з одночасним здобуттям вищої освіти і інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету Львівська політехніка.
Про Інноваційний Комплекс "ШКОЛА-КОЛЕДЖ-УНІВЕРСИТЕТ-ПІДПРИЄМСТВО" учасником-партнером якого у Жовтанецький територіальній громаді ЛИШЕ РЕМЕНІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗЗСО І-ІІІ ст.
Будучи 10-класниками нашого навчального закладу Ви маєте можливість одночасно бути студентами Інституту підприємництва та перспективних технологій НУЛП та здобувати вищу освіту за наступними спеціальностями:
- Комп'ютерні науки
- Маркетинг
- Фінанси, банківська справа та страхування
За додатковою інформаціяю звертайтеся до заступника директора з навчально-виховної роботи Бунь Софії Йосипівни (тел. 0676768098)
Ми раді вітати успішних та цілеспрямованих учнів у нашій школі!!!
00:32 11.12.2021
00:08 11.12.2021