A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ременівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жовтанецької сільської ради Львівського району Львівської області

Співпраця з НУ "Львівська політехніка"

Запрошуємо випускників 9-х класів усіх шкіл Жовтанецької сільської ради продовжити здобувати загальну середню освіти у нашому навчальному закладі з одночасним здобуттям вищої освіти і інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету Львівська політехніка.

Про Інноваційний Комплекс "ШКОЛА-КОЛЕДЖ-УНІВЕРСИТЕТ-ПІДПРИЄМСТВО" учасником-партнером якого у Жовтанецький територіальній громаді ЛИШЕ РЕМЕНІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗЗСО І-ІІІ ст.

Будучи 10-класниками нашого навчального закладу Ви маєте можливість одночасно бути студентами Інституту підприємництва та перспективних технологій НУЛП та здобувати вищу освіту за наступними спеціальностями:

  • Комп'ютерні науки
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування

За додатковою інформаціяю звертайтеся до заступника директора з навчально-виховної роботи Бунь Софії Йосипівни (тел. 0676768098)

Ми раді вітати успішних та цілеспрямованих учнів у нашій школі!!!

Дата: від до Скинути

Запрошуємо випускників 9 класів на навчання у Ременівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради з одночасним здобуттям освіти у Комплексі "Школа-Коледж-Інститут-Підприємство" Інституту підприємництва та перспективних технологій Націон

Навчаючись у 10 класі Ременівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради Ви одночасно маєте можливість стати студентом Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету "Львівська політехніка".

00:35 11.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень