Навчання осіб з особливими освітніми потребами

Умови доступності  закладу освіти для дітей з особливими освітніми потребами

Критерії оцінювання учнів з особливими освітніми потребами

Рівний рівному

Спілкування – це величезний дар набуток суспільного буття людини. Завдяки спілкуванню людина пізнає світ, власну духовність, підтримує психологічний зв’язок з іншими людьми через масові засоби комунікації й безпосередні контакти на вулиці, у школі, театрі й кіно.

14:52 01.02.2022

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька кампанія "ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів"

«Ще 5 років тому на інклюзивному навчанні перебувало 4 тисячі дітей, сьогодні це більше 25 тисяч дітей. Приємно, що батьки стали більше довіряти нам, якщо раніше вони були закриті, то сьогодні ми їх бачимо в інклюзивних школах. Нині ми маємо більше 18 500 інклюзивних класів, в дев’ятеро збільшилася кількість асистентів вчителів – тепер їх понад 19 тисяч. Ми не стоїмо на місці, ми активно рухаємось вперед», – проінформувала Віра Рогова, заступниця Міністра освіти і науки.

12:01 01.02.2022