Навчально-виховні заходи

Дата: від до Скинути

ІІ семестр 2023-2024 навчального року розпочався з освячення закладу освіти Йорданською водою💦

о. Михайло Пасірський та о. Василь Мирка завітали до учнів та побажали щасливого навчання, поколядували та окропили всі класи та приміщення закладу освіти свяченою водицею

12:46 15.01.2024

Вітання з днем матері

Мама — найдорожча і наймиліша людина в житті кожного. І немає в світі більш прекрасного, ніжного і рідного слова. Мамині руки такі ласкаві, очі добрі, а серце — чутливе і вірне. Мамина любов не згасає з роками, мама любить свою дитину не залежно від її віку. Коли ми стаємо дорослими, краще починаємо розуміти те, як нам потрібна мамина усмішка, її погляд та ласкаве слово.

16:18 14.05.2023

4 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРОТИ ДІЇ БУЛІНГУ.

Булінг - це свідомі дії, що мають характер насильства і вчиняються однією дитиною, групою дітей чи дорослою людиною стосовно іншої дитини чи дорослого, пов'язаних освітнім процесом.

16:24 04.05.2023

Чорнобильські дзвони

26 квітня виповнилось 37 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття. Тоді, у квітні 1986 року радіоактивним цезієм було забруднено 3/4 території Європи. 8,5 мільйонів жителів України, Білорусі, росії в найближчі дні після аварії отримали значні дози опромінення, біля півмільйона з них померли від наслідків радіації. До кінця літа 1986 року більше 90 тисяч осіб було евакуйовано із зони зараження, 81 населений пункт України став безлюдним.

16:28 29.04.2023

МИ ПРИЄДНУЄМОСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ТИЖНЯ ІМУНІЗАЦІЇ, ЩО ЦЬОГОРІЧ ПРОВОДИТЬСЯ З 24.04.-30.04.2023 Р.

Імунізація(за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я) — це процес, завдяки якому людина набуває імунітет, або стає несприйнятливою до інфекційної хвороби, що зазвичай здійснюється шляхом введення вакцини. Інфекції, яким можна запобігти щепленнями: кашлюк, дифтерія, правець, поліомієліт, кір, епідемічний паротит, краснуха, гепатит B, гемофільна інфекція, пневмококова інфекція, менінгококова інфекція, ротавірусна інфекція, вітряна віспа, гепатит A, папіломавірусна інфекція, Covid-19 тощо. Щороку завдяки щепленням у світі вдається зберегти 2,5 млн дитячих життів. Ось кілька фактів про досягнення вакцинації:

16:30 25.04.2023