A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ременівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жовтанецької сільської ради Львівського району Львівської області

Дистанційне навчання

Для входу на єдину освітню платформу Moodle нашого навчального закладу введіть у адресній стрічці браузера адресу  http://pro-100.center/22358995/ обо перейдіть за посиланням

Перед Вами відкриється вікно платформи, у якому потрібно здійснити вхід:

Ім'я входу кожен учень отримав власноруч. Зазвичай це частина пошти до знаку @. Пам'ятайте, що логін (ім'я входу) вводиться виключно маленькими буквами

Наприклад, якщо пошта учня Student@gmail.com, то ім'я входу (логін) буде student.

За замовчуванням, стартовий пароль Student_2021. Рекомендовано його змінити.

Що робити, якщо учень втратив пароль або логін?

  1. Учень або батьки (законні представники) повідомляють класного керівника у перший день дистанційного навчання (або напередодні) про те, що учень втратив вхідні дані.
  2. Класний керівник збирає необхідну інформацію і подає її адміністратору платформи.
  3. В найкоротші терміни ваші вхідні дані будуть відновлені.

Проте, дуже просимо вас не зловживати такими діями і записувати паролі та логіни в безпечному надійному місці, адже їх відновлення потребує затрат часу адміністратора платформи.

В якому додатку відбуваються он-лайн уроки?

Он-лайн уроки відбуватимуться у сервісі Zoom. Його можна безкоштовно завантажити з доступних джерел, набравши у пошуковій стрічці "завантажити Zoom". На мобільних пристроях варто скористатися сервісом Play Market або App Store (залежно від пристрою, яким Ви користуєтеся).

Посилання на онлайн-уроки опубліковуються на платформі Moodle. 

В якому додатку відбувається зворотній комунікація між учнями та вчителями?

Комунікація між учнями та вчителями здійснюється за допомогою додатку Viber. У закладі створені Viber-групи усіх класів.

Також при вирішені особистих питань Ви можете зателефонувати класному керівнику або вчителю.

Сподіваємося, навчання для Вас буде корисним і цікавим! 

 

 

Дата: від до Скинути

Про перехід на дистанційне навчання учнів 1-11 класів з 26.01.2022 р.

       На виконання рішення засідання Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської обласної держаної адміністрації (протоколу № 2  від   №25.01.2022 р.) та з метою запобігання розповсюдження на території області гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2, збереження здоров’я учасників освітнього процесу, з 26.01.2022 р. освітній процес в Ременівському опорному ЗЗСО І-ІІІ ст. організовано з використанням дистанційних технологій навчання.

23:50 25.01.2022

Про перехід на дистанційне навчання учнів 5-11 класів з 01.11.2021 р.

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції CОVID-19 та якісного виконання освітніх програм, на виконання листа департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації № 07-08/3592 від 27.10.2021 року, листа відділу освіти Жовтанецької сільської ради № 951 від 28.10.2021 р. «Щодо встановлення «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки поширення Covid-19»:

19:00 01.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень