Не залишайте дітей без нагляду!

За статистикою, в нашій країні внаслідок нещасних випадків щодня гинуть діти! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

18:28 17.06.2022

Ми один із найсильніших закладів Львівської області з організації дистанційної освіти

"Ременівський опорний ЗЗСО - один із найсильніших закладів Львівщини в організації дистанційного навчання" - під таким гаслом опубліковано пост на сайті відділу освіти Жовтанецької сільської ради

14:48 03.06.2022

Протидія домашньому насильству

Будь-які потрясіння в суспільстві, особливо такі серйозні, як війна, коли багато громадян України втратили рідних та близьких  людей,  житло, роботу, звичний стиль життя  і продовжують перебувати у стані невизначеності - сприяють  збільшенню випадків домашнього насильства.

16:51 31.05.2022

««Мова ворожнечі у сучасному українському інформаційному просторі: ознаки, способи виявлення та запобігання»»

Інформаційна безпека – це важливий фронт боротьби за Україну, за який відповідальна освіта. Департамент освіти і науки Львівської ОВА спільно з КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» регулярно проводять заходи для протидії дезінформації

15:11 21.05.2022

Конкурс малюнків

Запрошуємо усіх учнів нашого навчального закладу взяти участь у проєкті "Мамо, я бачу війну" (дитячих малюнків). Ваші малюнки не лише покажуть світовій спільноті про події, що відбуваються в Україні, а й в подальшому, з малюнків учасників проєкту буде створено фотоколаж і виставлено його на міжнародний благодійний цифровий NFT- аукціон. Кошти від нього будуть перераховані у фонд гуманітарної допомоги дітям, які постраждали від війни.

16:04 31.03.2022