День Святого Валентина у нашій школі

Дата: 14.02.2022 17:51

Учнівське самоврядування нашої школи створили теплу та душевну атмосферу разом з педагогом-організатором Ірина Вихопень до Дня Закоханих ??

У школі цілий день працювала «Пошта Валентина», завдяки якій усі бажаючі могли виразити свою симпатію валентинкою, а також для усіх учнів школи створено фотозону та стенд побажань, які весь день створювали святковий настрій.????

Атмосферу свята доповнив дует "ГАРМОНІЯ" з піснею "Моя любов" (Катя ЖидачевськаМаряна Капустяк)

3-Б клас разом з класним керівником Инна Янишин підготували відеоролик про найщиріші перші почуття та симпатії????

Класні керівники разом із своїми учнями підготували креативні валентинки, якими обмінювалися протягом дня.????