ЯК ХАРЧУВАТИСЬ ПІД ЧАС РАДІАЦІЙНОЇ АВАРІЇ

Дата: 03.06.2022 16:56

Фото без описуЯК ХАРЧУВАТИСЬ ПІД ЧАС РАДІАЦІЙНОЇ АВАРІЇ

#НадзвичайнаСитуація

Дана інформація публікується з метою обізнаності населення діям на випадок надзвичайної ситуації

Безпека харчових продуктів та питної води в радіаційній надзвичайній ситуації (*https://www.cdc.gov/nceh/radiation/emergencies/food_water_safety.html)
?Безпечною є їжа з герметичних контейнерів (консерви, банки, пляшки, коробки тощо).
?Також безпечною є їжа, яка зберігалася у холодильнику або морозильній камері.

?Перед відкриттям протріть харчові контейнери вологою тканиною або чистим рушником.

?Перед використанням протріть кухонне приладдя вологою тканиною або чистим рушником. Використану тканину чи рушник покладіть у поліетиленовий пакет або герметичний контейнер і залиште у недоступному місці, подалі від людей і тварин.
Безпека корму для домашніх тварин
?Так само, як і їжа людей, корм для домашніх тварин у герметичних контейнерах (консерви, банки, пляшки, коробки тощо) буде безпечним для їжі.

?Витріть миски і килимки для домашніх тварин вологою тканиною або рушником. Використану тканину чи рушник покладіть у поліетиленовий пакет або герметичний контейнер і залиште у недоступному місці, подалі від людей і тварин.