«Життя таке коротке. Поспішайте творити добро!»

Дата: 12.05.2023 16:37

«Життя таке коротке. Поспішайте творити добро!»- ці слова Олександра Довженка як ніколи актуальні в наші дні.

Напередодні чудового свята Дня матері учні 4-А класу з класним керівником Світлана Фірман провідали самотню бабусю, яка проживає неподалік школи і привітали її зі святом, а також принесли багато різних гостинців, смаколиків, солодощів. Скільки радості, блиску було в дитячих очах і серцях від того, що вони зробили добру справу. Наші діти чуйні, добрі, милосердні і ми пишаємося ними , бо вони - наше майбутнє!

А також дякуємо батькам за допомогу!