Наші маленькі учні - великі патріоти!!!

Дата: 05.05.2022 15:59

Ми гордимося тим, що у нашому навчальному закладі навчаються справжні патріоти, які на рівні з дорослими збирають гроші для армії.

Однією із таких, є учениця 3 класу Діана, яка власноруч, з маминою допомогою, виготовляє обереги миру та випікає патріотичні пряники.

«Мене звати Діанка. Я народилася у той день, коли розпочалась Революція Гідності. Відтоді моя держава виборює свої права, свою гідність та свободу. А з початком війни ми ще й виборюємо право на життя.

Я не хочу ховатись у підвалах і щоразу боятися звуку сирен! Я хочу жити у вільній та мирній країні!

Я ще дитина, тому не можу боротись проти ворога. Але я можу допомогти у цій боротьбі нашим воїнам, нашим героям, нашим захисникам!

З маминою допомогою, я зробила обереги миру. Усі вилучені із їх розповсюдження кошти перерахую на підтримку армії. Прошу усіх долучитись до моєї ініціативи і разом наблизити нашу перемогу.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Телефон для зв'язку і покупки оберегів: 0936554826

Перерахувати кошти можна на номер цієї картки: 4441114456528999»

Давайте підтримаємо нашу ініціативну, патріотичну та талановиту українку !

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ???????? ГЕРОЯМ СЛАВА!!! ???????? СЛАВА ЗСУ!!! ????????