Щасливе дитинство - запорука успішного майбутнього. "ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів"

Дата: 01.02.2022 13:10

Дитина береже свою душу, як віко береже око, і без ключа любові нікого не пускає в неї (Л.М. Толстой)

Фото без описуНа вулицях, дитячих майданчиках, у крамницях, дитячих садках і  школах — повсюди ми зустрічаємо  незвичайних дітей. Можливо, ця дитина пересувається на візку, можливо,  вона посміхається частіше і привітніше, ніж звичайні діти, а можливо, і навпаки — замкнена  й зовсім не розмовляє з оточуючими.

Ми повинні навчити наших дітей сприймати світ таким як він є, любити кожного у цьому світі, допомагати один одному розвивати свої сильні сторони, не зважаючи на особливості.

Виховуючи дітей, ми виховуємо майбутню історію нашої країни, а значить і історію світу.

Матеріал всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії “ДЛЯ ДІТЕЙ  суспільство без бар’єрів ”