ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Дата: 18.11.2022 10:45

Традиційно в нашій школі відбувся тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки, години спілкування, перегляд відеоматеріалів, ігри, конкурси, загадки тощо на теми: «Ми – пішоходи» та «Світлофор», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Дорожні знаки та їх значення» та інші, в цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільм і визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.

Учні усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху.

Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

Детільніше Ви можете переглянути ТУТ