Підставою для зняття з внутрішньошкільного обліку учня може бути

Дата: 08.02.2022 00:10

• покращення ситуації, яка була причиною постановки на внутрішньошкільний облік :
  • ліквідація неуспішності;
  • відсутність пропусків навчальних занять;
  • закінчення загальноосвітнього навчального закладу;
  • зміна місця навчального закладу.
  • Рішення про зняття з внутрішньошкільного обліку учнів приймається Радою профілактики правопорушень на підставі спільного клопотання заступника директора з виховної роботи, соціального педагога, психолога, класного керівника або представника служби у справах дітей за наявності відповідних документів.
  • Збір і узагальнення матеріалів щодо роботи з учнем, який знаходиться на внутрішньошкільному обліку , покладається на особу, яка персонально в межах своїх службових обов’язків відповідає за організацію роботи по профілактиці правопорушень в загальноосвітньому навчальному закладі.